Asta Video Fest

Nowy dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury

09.06.2016   Autor: Artur Maras
---

Wiemy już kto został nowym dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w Pile. Placówką pokieruje Ariana Latzke obecna dyrektor Przedszkola nr 3 w Pile. Były dyrektor Zbigniew Sabik przeszedł na emeryturę.

- Zarząd powiatu zatwierdził wyniki konkursu, który w minionych tygodniach został przeprowadzony w naszym starostwie. Jako kandydatka na dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury została wyłoniona pani Ariana Latzke z Piły. Od 18 lat jest dyrektorem przedszkola, skończyła wiele specjalistycznych kursów, jest managerem oświaty m.in. ma też pewne zdolności artystyczne, gra na pianinie - tłumaczy Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Komisja konkursowa składała się z 9 członków. Trzech przedstawicieli starostwa z wyłączeniem członków zarządu, dwóch przedstawicieli kuratorium, dwóch związków zawodowych, jeden przedstawiciel rady rodziców i jeden przedstawiciel grona pedagogicznego. To oni zdecydowali, że kandydatura dyrektorki przedszkola jest tą najlepszą. Wynik konkursu został już zatwierdzony przez zarząd. Nowa dyrektor MDK-u swoją funkcję będzie najprawdopodobniej pełnić przez 5 lat.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group