Bił i gwałcił żonę, znęcał się nad dziećmi...

25.03.2016   Autor: Klaudia Michalska
---

Bił, gwałcił i znęcał się psychicznie nad żoną i dwójką dzieci, w tym jednym niepełnosprawnym. Teraz za kratami może spędzić ponad 5 i pół roku.

Janusz S. mieszkaniec powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego właśnie usłyszał wyrok. - Janusz S. został oskarżony o znęcanie się nad członkami rodziny w okresie od 2013 roku do października 2015 roku. Pokrzywdzonymi była małżonka oraz dwoje małoletnich dzieci, w tym jedno dziecko niepełnosprawne. Janusz S. został oskarżony także o zgwałcenie swojej żony - informuje Radosław Gorczyński, prokurator rejonowy w Trzciance.

Tragedia rodziny z jednej ze wsi w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim wyszła na jaw w październiku ubiegłego roku. Janusz S. został aresztowany. W połowie marca tego roku Sąd Rejonowy w Trzciance wydał wyrok. Mężczyzna został skazany na 5 lat i pół roku pozbawienia wolności. Musi także opuścić mieszkanie, w którym zamieszkuje jego zona i dwoje dzieci. Ma też zakaz zbliżania się do nich na odległość nie mniejszą niż 100 merów przez okres czterech lat po odbyciu kary. Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group