Imprezowy weekend w Pile

04.03.2016   Autor: Redakcja
---

Imprezowy weekend w Pile. Gdzie się wybrać? Na koncert, czy na potańcówkę, a może na gry planszowe...

Regionalne Centrum Kultury
W piątkowy wieczór RCK zaprasza na eneregtyczno-motywacyjne show dla kobiet pt. Uwolnij Ptaka, rozpoczęcie o godzinie 18.00.
5 marca o godzinie 19.00 na pilskiej scenie wystąpi Halina Frąckowiak i Pilska Orkiestra Rozrywkowa. A w niedzielę od godziny 10.00 do 21.00 w RCK-u trwać będą Pilskie Dni Fantastyki II. W programie warsztaty szermierki renesansowej, strefa gier planszowych, gry fabularne, konkursy, zbiórka żywności dla zwierząt ze schroniska oraz gość specjalny Dawid Waszak.

CLUB MUZYCZNY BARKA
Dla miłośników rapu w Clubie Muzycznym Barka już dziś wystąpi o godzinie 20.00 raper ZEUS tj.Kamil Rutkowski związany z grupą Pierwszy Milion. Sobota na pilskiej Barce to kolejna odsłona trasy koncertowej projektu Young Stars. Na scenie pojawią się tacy artyści jak Jeremi&Artur Sikorscy, Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka. Rozpoczęcie Young Stars Show na Barce o godzinie 14.00. Niedziela w tym klubie to także wieczór pełen wrażeń. Na scenie pojawi się Kamil Bednarek, który zaczaruje swoim głosem o godzinie 18.30.

ROCKOPOLIS
Pozostając w muzycznym klimacie można także wybrać się do klubu Rockopolis. Tam w niedziele dla pilskiej publiczności wystąpi zespół muzyczny TSA, zaliczany do prekursorów heavy metalu w Polsce. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

BOWLING
Pilskie kluby już w weekend zaczynają świętować nadchodzący Dzień Kobiet. Bowling Rodło zaprasza wszystkie panie w piątek czwartego marca na Dzień Kobiet z Army of Loves – Erotic Dance Group. W sobotę zaś w Bowlingu kolejna impreza specjalnie dla Pań . Dj. Gregory poprowadzi Ladies Night. Imprezy rozpoczną się o godzinie 21.00.

SEVEN
Także w klubie Seven Piła w ten weekend celebruje się dzień płci pięknej. Na wszystkie panie podczas weekendowej imprezy czekać będą w barze do północy, dwa drinki w cenie jednego.

CLASSIC
O panach nie zapomina również klub Classic przy ulicy Bydgoskiej. Tam jednak Dzień Kobiet odbędzie się we wtorek, czyli jak powinno być ósmego. Impreza pełna niespodzianek, konkursów i atrakcji od 19.00 do 02.00. Kobiety wchodzą za free. W weekend w Classicu imprezy cykliczne.
Cykliczne imprezy także w pilskim Kosmosie. Tam dyskoteki rozpoczną się od godziny 20.00

fot. materiały zespołu TSA

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group