Targowiskowy nawigator

17.02.2016   Autor: Artur Maras
---

Na rynek po warzywa z nawigacją? Spółka Tarpil, zarządzająca pilskimi targowiskami, wprowadziła usługę nawigatora zakupów. Na razie wirtualna mapa pomoże pilanom poruszać się po targowisku.

- Mamy świadomość, że targowiska, którymi zarządzamy nie są małe - targowisko przy ul. Rynkowej ma ok. 100 pawilonów i 400 stanowisk handlowych. Widzimy, że nie jest łatwo się po nich poruszać, zwłaszcza w soboty, kiedy odwiedza nas ok. 15 tys. osób - mówi Andrzej Gabryelów, prezes spółki Tarpil.

Dlatego też spółka zarządzająca miejskimi targowiskami postanowiła stworzyć nawigator zakupów. Na stronie internetowej Tarpilu będzie można wyświetlić mapę targowiska, które chcemy odwiedzić. U góry znajdą się branże i usługi dostępne na pilskich rynkach. Po kliknięciu w interesujący nas produkt, na mapie podświetlą się punkty, handlujące danym towarem. Odpowiednie stragany zostaną podświetlone kolorem, a nawet wyświetlą się dane sprzedawcy. Z czasem usługa ma być rozszerzona.

Tymczasem od lutego, w ramach niedzielnych Jarmarków Pilskich, każdy chętny będzie mógł pozbyć się niepotrzepanych rzeczy sprzedając je na tematycznych akcjach, takich jak Wietrzenie Szaf, Sport i Turystyka, Hobby i Kolekcjonerstwo czy Komputery i Muzyka.

Przeczytaj więcej o: pchli targ, nawigator targowy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group