Asta Video Fest

Z maczetą na imprezę

14.07.2015   Autor: Paulina Michałek-Komorowska
---

Policjanci z Czarnkowa zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy w sobotę w nocy wywołali awanturę na zamkniętej imprezie w Miałach. Jeden z nich zaatakował mężczyznę maczetą.

Zabawa taneczna charakter imprezy zamkniętej. Około godziny 22.00 na spotkanie wtargnęło pięciu nieproszonych mężczyzn. Autem, którym przyjechali, jeździli między stolikami i bawiącymi się dziećmi. Następnie zachowywali się bardzo głośno, krzycząc i przeszkadzając pozostałym uczestnikom zabawy. Podczas próby uspokojenia niechcianych gości doszło do szarpaniny. - Jeden z awanturników wyciągnął z samochodu maczetę i uderzył nią 27 letniego mężczyznę. Napastnik rzucił się do ucieczki, ale wtedy miejscowi postanowili zatrzymać całą piątkę. Policjanci przewieźli ich do krzyskiego komisariatu i poddali badaniu na zawartość alkoholu. Wszyscy byli pijani. Kiedy sprawdzono ich w policyjnych bazach danych okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany celem odbycia kary więzienia - informuje mł. asp Wojciech Michałkiewicz, KPP w Czarnkowie.

Rannego mężczyznę zabrało pogotowie ratunkowe. Poszukiwanego osadzono w areszcie w Szamotułach, a mężczyzna, który użył maczety usłyszał zarzut uszkodzenia ciała.

Przeczytaj więcej o: kpp czarnków, wycinka drzew piła,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group