Rytm Ulicy Kids

28.04.2015   Autor: Artur Maras
---

Słoneczna niedziela i pękająca w szwach hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego w Pile. Wszystko za sprawą turnieju Rytm Ulicy Kids czyli tanecznej imprezy dla dzieci ,zorganizowanej po raz pierwszy w Pile.

Frekwencja przerosła oczekiwania samych organizatorów.

- Zrobiła impreza wielkiego kalibru. Przyjechało ponad 500 tancerzy, co przerosło moje jakiekolwiek oczekiwania.Rytm Ulicy Kids przerósł rytm ulicy organizowany co roku w Seven - mówi Sławomir Wegner ze szkoły tańca Beezone.

Podczas turnieju młodzi tancerze w wielu od 5 do 13 lat rywalizowali ze sobą w pięciu kategoriach. Na parkiecie miejskiej hali sportowej mogliśmy zobaczyć występy dzieci w duetach, grupach czy indywidualne. Atmosfera między zawodnikami przypominała bardziej wspólne warsztaty taneczne niż zaciekłą rywalizację.

Występy dzieci oceniało jury, które wytypowało najlepszych w danych kategoriach wiekowych. Było o co walczyć ponieważ dla 3 pierwszych miejsc organizatorzy przewidzieli - oprócz nagród rzeczowych i statuetek - bilet na darmowe ogólnopolskie warsztaty taneczne.

Pomysł zorganizowania zawodów dla dzieci najbardziej chyba spodobał się samym zainteresowanym czyli młodym uczestnikom. Wielu z nich sprawdzało swoje siły w kilku konkurencjach.

Cały turniej odbył się w atmosferze wspólnej zabawy. W końcu chodzi o to, aby spędzić wspólnie czas z rodzicami i podpatrzeć, jaki poziom reprezentują zawodnicy z innych szkół tanecznych w Polsce. Dostaliśmy od organizatorów zapewnienie, że zawody Rytm Ulicy Kids będą miały w przyszłym roku swoja następna edycję.

Przeczytaj więcej o: MZUK,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group