Śmietniki w nowej odsłonie

23.04.2015   Autor: Artur Maras
---

Już niedługo każdy pojemnik na śmieci w naszym regionie, na posesji jedno i wielorodzinnej zostanie oznaczony nową naklejką.

Wszystko za sprawą zmiany współwłaściciela spółki Alvater. Do wymiany jest ponad 50 tys. naklejek.

- Zmieniamy wszystkie pojemniki i kontenery nowym brandem i nowym kolorem. Oczywiście zachowujemy dwojakość określenia obok naszego właściciela głównego, jakim jest Eneris Surowce SA pozostaje też informacja, że mamy do czynienia ze spółka Alvater Piła - mówi Dariusz Mikołajczyk, prezes Alvater Piła.

Wymiana naklejek związana jest ze zmianą współwłaściciela spółki którym stałą się firma Eneris Surowce SA z Kielc. Alvater wciąż pozostaje pilską firmą ze znaczącym udziałem Miasta, ale od teraz jest spółką wyłącznie z polskim kapitałem.

Akcja dotyczyć będzie wszystkich miejscowości, które obsługuje Alvater. A do wymiany jest ponad 50 tys. naklejek. W Pile rozpocznie się ona najprawdopodobniej po długim majowym weekendzie.

Prezes Mikołajczyk zapewnia, że wymiana naklejek będzie przebiegała sprawnie podczas zwykłego odbioru śmieci. Nowe naklejki muszą przetrwać zróżnicowane czynniki atmosferyczne: mróz, upał czy deszcz. Zmianie ulegną również kolory samochodów wywożących śmieci z koloru czerwonego na jaskrawozielony.

Przeczytaj więcej o: naklejki, powiat grodzi, protest gmin,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group