Nowe oznakowanie pojemników na odpady

07.04.2015   Autor: Redakcja
---

Już wkrótce każda posesja jedno i wielorodzinna zostanie odwiedzona przez ekipę, która zmieni naklejki na pojemnikach na odpady komunalne, obsługiwanych przez Altvater Piła, działającą pod marką ENERIS Surowce (d. Veolia Usługi dla Środowiska).

Zmiana będzie dotyczyć blisko 50 tysięcy pojemników na odpady zmieszane oraz segregowane na terenie Piły i innych obsługiwanych miejscowości. Proces ten jest związany ze zmianą współwłaściciela firmy, zajmującej się dotychczas wywozem odpadów w Pile.

- To na pozór proste zadanie wymaga sporo pracy zwłaszcza, że zależy nam na trwałości i estetyce. Nowe naklejki muszą przetrwać zróżnicowane czynniki atmosferyczne: mróz, upał czy deszcz. Dlatego za pośrednictwem asta24.pl bardzo prosimy o ułatwienie naszym ekipom dotarcia do pojemników będących w dyspozycji mieszkańców – sama zmiana naklejki na pojemniku zajmie maksymalnie kilka minut i nie wiąże się z żadnym dodatkowym obciążeniem dla mieszkańców– mówi Dariusz Mikołajczyk, prezes Zarządu Altvater Piła Sp. z o.o. - Ta zmiana w żaden sposób nie wpływa  na zmianę harmonogramów czy też zasady związane z odbiorem odpadów. Co ważne, Altvater Piła wciąż pozostaje firmą pilską ze znaczącym udziałem Miasta Piły. Nowy współwłaściciel pozwoli nam zainwestować w nowoczesny i ekologiczny sprzęt dla Piły, a wiedza i doświadczenie pozwoli nam się dalej rozwijać.

Zmiana naklejek na pojemnikach wynika bezpośrednio z zaakceptowanego przez UOKIK zakupu dotychczasowego udziałowca spółki Altvater Piła przez ENERIS i stworzenia polskiej marki ENERIS Surowce. Na naklejce znajdzie się również adres strony Grupy ENERIS. - Zmiana marki, nowy adres strony ENERIS, która nie tylko będzie informowała o datach odbioru surowców, ale też będzie oferowała usługi wynajmu kontenerów, czy mobilna wersji strony internetowej z łatwo dostępnymi harmonogramy na smartfonach, to początek budowania nowej, ogólnopolskiej marki w zakresie ochrony środowiska. Mam nadzieję, że nasze otwarte podejście zostanie zauważone przez mieszkańców Piły i okolic” – mówi Magdalena Sułek-Domańska, dyrektor ds. komunikacji w ENERIS.

***

Grupa ENERIS to nowoczesny podmiot specjalizujący się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury
z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej oraz energetyki odnawialnej. Jej głównym celem jest osiągnięcie pozycji zaufanego partnera w efektywnym zarządzaniu zasobami i energią w gminach i przedsiębiorstwach. Zadanie to realizuje poprzez oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających ze współpracy z renomowanymi firmami technologicznymi, ale także angażuje się i posiada potencjał do budowy innowacyjnych rozwiązań dedykowanych dla indywidualnych potrzeb partnerów.

 

Przeczytaj więcej o: smieci, zatrzymany za narktotyki, kable,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group