Wygraj zaproszenie na koncert

22.01.2015   Autor: Redakcja
---

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na spotkanie muzyczne pt. "Piosenki z dobrym tekstem" (Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego). Bohaterką wieczoru będzie aktorka Katarzyna Żak.

A my mamy dla Państwa trzy podwójne zaproszenia na ten koncert. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na zadanie: Wymień tytuł jednego z filmów w jakich zagrała Katarzyna Żak? i mieć szczęście w losowaniu. Na odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@asta24.pl do piątku, 23 stycznia, do godz. 9.00.

*

Katarzyna Żak to aktorka teatralna i filmowa. Absolwentka wrocławskiej szkoły teatralnej, przez 9 lat aktorka Teatru Współczesnego we Wrocławiu, gdzie zagrała m.in. w spektaklach:"Opera za trzy grosze", "Sztukmistrz z Lublina", "Wariat i zakonnica", "Piaf", "Lot nad kukułczym gniazdem". Od kilkunastu lat związana ze stołecznymi scenami, Teatrem Rampa, w którym zagrała m. in. w spektaklach reżyserowanych przez tak znakomitych artystów jak Wojciech Młynarski, Andrzej Strzelecki, Maciej Wojtyszko czy Jan Pietrzak. Aktualnie można podziwiać aktorkę na stołecznych scenach: teatru muzycznego Roma oraz w "Ptaszku" teatru Kamienica, spektaklach na scenach Komedii i Capitolu, monodramie "Czterdziestka w opałach" (teatru Buffo) oraz serialu "Ranczo" jako uwielbianą przez widzów, pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej.

Od kilku lat Katarzyna Żak z dużym powodzeniem koncertuje z recitalami. Nagrała dwie płyty, w roku 1994 - "Młynarski - Jazz" - standardy jazzowe z polskimi tekstami, specjalnie na płytę napisanymi przez Wojciecha Młynarskiego oraz w roku 1995 – "Kolędy na cały rok" z tekstami Bogdana Loebla i muzyką Włodzimierza Nahornego.

Tym razem przygotowała dla Państwa recital muzyczny składający się z piosenek m.in. Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego, który przeplatany jest opowieściami i anegdotami. Cały program jest pełen radości, pozytywnej energii ale również refleksji.

Koncert odbędzie się 25 stycznia o godz. 17.00 w RCK w Pile.

Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z przyjęciem REGULAMINU konkursu.

Przeczytaj więcej o: koncert, rck, katarzyna żak,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group