Sziwa z różowym ogonem już w domu

Sziwa z różowym ogonem już w domu

W czwartek w Pile zaginęła Sziwa, suczka w typie husky malamute.

Sziwa zniknęła ok. godz. 19.00, w okolicy ul. Kolbego w Pile.

Suczka ma charakterystyczny różowy ogon. - Proszę udostępniajcie!!! Może któryś z waszych znajomych ją widział. Sunia jest megaprzyjacielska, łagodna, przywabić ją można każdego rodzaju pożywieniem – napisała na facebookowym profilu asta24.pl pani Ewa.

*

Tuż po godz. 18.00 dostaliśmy dobrą wiadomość: - Sunia się znalazła! Właśnie dzięki TV ASTA, bardzo dziękuję!!! - napisała pani Ewa.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc.

Galeria

Sziwa z różowym ogonem już w domu

Komentarze