Prezydent Grobelny chce walczyć o interesy pilan?

28.10.2014   Autor: Redakcja
---

Ryszard Grobelny, który stoi na czele KWW „Teraz Wielkopolska” zapowiada, że będzie walczył o interesy całej Wielkopolski, w tym Piły, pod warunkiem, że... radni z jego komitetu zasiądą w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Ubiegający się o reelekcję prezydent Poznania przyjechał do Piły, Czarnkowa, Chodzieży i Margonina, by wspomóc kandydatów z komitetu KWW „Teraz Wielkopolska” Ryszarda Grobelnego, startujących do Sejmiku.

Pilskim liderem listy jest Grzegorz Piechowiak. Mocną pozycja na liście jest też Andrzej Kadziński, doradca prezesa Amiki, były prezes KKS Lech Poznań, a z pilskich przedsiębiorców Jolanta Popławska, właścicielka Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych Progress.

O co KWW „Teraz Wielkopolska” Ryszarda Grobelnego zamierza walczyć dla Wielkopolski?

- Interesuje nas poprawa komunikacji, zwłaszcza budowa linii kolejowej Poznań – Piła. Stawiamy też na szkolnictwo zawodowe, której zostało rozłożone na łopatki – przekonuje Grobelny.

Podkreśla także, że jego komitet zainteresowany jest walką o pieniądze dla całej Wielkopolski, a nie tylko dla Poznania – jak straszą niektóre partie polityczne.

- Nasz komitet odpowiada na zapotrzebowania ludzi, którzy chcą wziąć udział w wyborach, ale nie chcą oddać głosu na partie polityczne – mówi. - Proponuję listę osób bezpartyjnych, związanych z regionem, które sprawdziły się w swojej pracy – mówi.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group