W piątek pierwszy półfinał

24.07.2014   Autor: Redakcja
---

Jutro w Miasteczku Ruchu Drogowego przy Zespole Szkół nr 2 w Pile odbędzie się I Wakacyjny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Prezydenta Piły. Mogą wziąć w nim udział dzieci ze szkół podstawowych.

Młodych ludzi czeka nie lada wyzwanie, ponieważ będą się wykazywać wiedzą i umiejętnościami w czterech turniejowych etapach - teście wiedzy (w Zespole Szkół nr 2 im. Królowej Jadwigi w Pile), a następnie w miasteczku ruchu drogowego w kolejnych częściach wakacyjnego sprawdzianu - umiejętności udzielania pierwszej pomocy, techniki jazdy na torze przeszkód, a także poruszania się po wyznaczonej trasie na terenie miasteczka. Każdy etap będzie punktowany.

- Ośmioro najsprawniejszych i posiadających największą wiedzę dzieci dostanie się do finału, który zaplanowaliśmy na 29 sierpnia - mówi Marcin Bandurski, jeden z organizatorów Turnieju z ramienia Straży Miejskiej w Pile. - Jeśli ktoś nie zdąży w lipcowym terminie, będzie mógł dołączyć do naszego grona 22 sierpnia, kiedy to odbędzie się drugi półfinał.

Początek piątkowej imprezy o godz. 10.00 na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Dąbrowskiego w Pile. Aby wziąć w niej udział, dzieci muszą mieć zgody rodziców. Formularze można odebrać jeszcze dziś do godz. 20.00 w MRD, lub jutro przed półfinałem.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami: 698 952 371, 696 445 271, 795 107 490.

fot. Straż Miejska w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group