Muzyczna awangarda wraca do Piły

09.06.2014   Autor: Redakcja
---

Przed nami kolejna seria koncertów z cyklu „Awangarda w Pile”. Pierwszy z nich już w sobotę, 14 czerwca, w klubie muzycznym Barka.

Tego dnia posłuchać będzie można koncertów dwóch zespołów, które słuchaczom muzyki niekomercyjnej w Pile z pewnością są już dobrze znane. Zagrają: pilska formacja NA GÓRZE oraz francuska grupa JACK DUPON.

NA GÓRZE to dobrze znany w Pile zespół oferujący muzykę rockową, ale uciekający od konwencji w kierunku indywidualnych sposobów rockowych w obszarze tzw. podziemnego rocka. Najprawdopodobniej z zespołem zagra gościnnie basista JACK DUPON -  Arnaud DUPON.

Drugi z zespołów to właśnie JACK DUPON. Wywodząca się z Francji grupa również nie po raz pierwszy wystąpi w Pile. Ich poprzedni koncert (również w klubie Barka) na pewno jest jeszcze w pamięci słuchaczy. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie istnienia i koncert w Pile będzie elementem trasy koncertowej po Europie związanej z tym jubileuszem. W składzie zespołu JACK DUPON zagra pochodzący z Piły muzyk Witold OLESZAK (ex-REPORTAŻ).

„Awangarda w Pile”: Klub Muzyczny BARKA ul. Wodna (rzeka Gwda), 14 czerwca (sobota) , Godz. 21:00. Wstęp: 15 zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group