Co wiesz o Pile? Sprawdź się w Teście Wiedzy o Mieście

09.06.2014   Autor: Redakcja
---

Samorządowcy, dziennikarze, mieszkańcy, studenci oraz „znani i lubiani” rywalizować będą w Pilskim Teście Wiedzy o Mieście. Swoją wiedzą mogli będą sprawdzić również internauci oraz telewidzowie. II Pilski Test Wiedzy o mieście już 16 czerwca w RCK oraz na żywo w TV Asta.

Pilski Test Wiedzy o Mieście wraca po roku przerwy – pierwszy odbył się w 2012 roku. Przygotowania do Testu idą pełną parą. Wiadomo już jakie grupy zmierzą się z pytaniami dotyczącymi Piły. Prócz samorządowców i dziennikarzy będą to: mieszkańcy, znani i lubiani oraz studenci. Trzy ostatnie grupy wybrali internauci.

- Pilski test to nie tylko okazja do świetnej zabawy i dowiedzenia się czegoś więcej na temat naszego miasta, ale także doskonała okazja do integracji pilan – mówi Rafał Zdzierela, Przewodniczący Rady Miasta w Pile

Zasadnicza część Testu odbędzie się w studio zaaranżowanym w Regionalnym Centrum Kultury, to właśnie tam z pytaniami zmierzą się wyłonione wcześniej grupy uczestników. Test będą mogli rozwiązywać również internauci, po wcześniejszym zarejestrowaniu się w systemie (wsparcie techniczne zapewnia Asta-Net oraz Agencja Interaktywna SUN GROUP, partnerzy technologiczni Testu). Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Swoją wiedzę o mieście sprawdzić będą mogli również mieszkańcy przed telewizorami, wpisując odpowiedzi do specjalnego szablonu (możecie go pobrać TUTAJ).

Nowością w tym roku jest specjalna, dodatkowa runda testu, która rozpocznie się po zakończeniu jego zasadniczej części. Tu sprawdzić będzie można swoją wiedzę z historii miasta. Runda przygotowana zostanie wspólnie z twórcami programu TV Asta - „Tajemnice Piły”. Poprowadzą ją autorzy programu: Piotr Gadzinowski i Paweł Różycki. W rundzie specjalnej znajdzie się pięć pytań związanych z historycznymi tajemnicami Piły, które omawiane były w programie telewizyjnym. Choć punktacja z rundy specjalnej nie będzie wliczać się do ogólnej punktacji testu, to będzie można wygrać w niej dodatkowe nagrody. W rundzie tej będą mogli wziąć udział wszyscy internauci.

Na zwycięzców Testu czekają atrakcyjne nagrody. Puchar przechodni Przewodniczącego Rady Miasta Piły Rafała Zdziereli trafi do zwycięskiej grupy w studio, natomiast dla najlepszego uczestnika w studio - weekendowy pobyt w hotelu-spa nad Bałtykiem dla 2 osób ufundowany przez Biuro Podróży Słoneczna Przygoda. Dla internautów przewidziano: tablet ufundowany przez Copy System dla zdobywcy I miejsca, rower ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile dla zdobywcy II miejsca oraz robot kuchenny ufundowany przez sklep Intermarche dla zdobywcy III miejsca. Każdy zwycięzca otrzyma również upominek od Prezydenta Miasta Piły Piotra Głowskiego.

Całe wydarzenie relacjonować będzie na żywo TV Asta.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group