Akcja: 1000 cheeseburgerów dla Filipa

20.05.2014   Autor: Redakcja
---

Wyjątkowe wydarzenie na deptaku przy fontannie. 1 czerwca amerykański lektor spróbuje usmażyć 1000 cheesburgerów. Dochód przeznaczony będzie na pomoc Filipowi, który ciągle nie wybudził się ze śpiączki.

Douglas Montgomery już raz podejmował próbę bicia rekordu: wówczas smażył 1000 naleśników. Teraz, wraz z przyjaciółmi i z pomocą lokalnych sponsorów, będzie usiłował usmażyć 1000 cheeseburgerów. Na wielką wyżerkę szykować można się w niedzielę, 1 czerwca, między godz. 9 a 17.

Jak zapewnia Douglas, cheesburgery będą w prawdziwie amerykańskim stylu. Dla dzieci powyżej 12 lat cheeseburger kosztował będzie 5 złotych. Dzieci poniżej 12 lat „zapłacą” maskotką przeznaczoną dla „przestraszonego” dziecka.

Dochód z akcji przeznaczony będzie dla 15-letniego Filipa Mejera, który jadąc rowerem, latem ubiegłego roku, potrącony został przez samochód ciężarowy i w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Obecnie przebywa w klinice „Budzik”, gdzie lekarze, rehabilitanci i niezmordowani rodzice próbują go przywrócić do realnego świata (informację o Filipie znajdziecie TUTAJ).

Przeczytaj więcej o: akcja charytatywna, filip mejer, budzimy filipa,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group