W drugie święto z Rawiczem

19.04.2014   Autor: Magdalena Lach
---

Zawodnicy KŻ Victoria Piła rozpoczęli sezon żużlowy od efektownego zwycięstwa na własnym torze z zespołem Speedway Wanda Instal Kraków. Kolejnym przeciwnikiem pilan na drodze do pierwszej ligi będzie RKS Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz.

Mecz II. kolejki drugoligowych rozgrywek odbędzie się w drugi dzień świąt w Rawiczu. Zawodnicy Kolejarza w pierwszym swoim spotkaniu wysoko przegrali na wyjeździe z ekipą MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Nie oznacza to jednak, że drugi pojedynek tegorocznego sezonu będzie jedynie formalnością.

Drużyna Victorii w pierwszym meczu pokazała, że tworzy kolektyw i nie ma w niej wyraźnego lidera, ponieważ każdy zawodnik spisał się na miarę oczekiwań. Taka sytuacja z pewnością cieszy pilskiego szkoleniowca, który do meczu w Rawiczu ma możliwość powołania najsilniejszego składu. Temat do przemyśleń ma natomiast trener rawiczan. W jego zespole – po meczu z Ostrowem – na słowa uznania zasługuje jedynie Czech Eduard Krcmar, który wywalczył dla swojej drużyny 14 punktów.

Pilanie do drugiego pojedynku ligowego przygotowują się poza „domem“, na torach granitowych. W składzie Victorii w porównaniu do meczu z Krakowem zajdzie jedna zmiana. W miejsce Kamila Pulczyńskiego Janusz Michaelis desygnuje drugiego z braci, Emila.

Poniżej składy obu drużyn:

KŻ Victoria Piła

1. Witaly Bielousov

2. Piotr Dym

3. Jesper B. Monberg

4. Emil Pulczyński

5. Piotr Świst

6. Arkadiusz Pawlak

RKS Kolejarz RAWAG Intermarche Rawicz

9. Stanislav Melnychuk

10. Eduard Krcmar

11. Marcel Kajzer

12. Ryan Fisher

13. Eric Andersson

14.

15. Sebastian Niedźwiedź

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group