Trening przed ligą

05.04.2014   Autor: Magdalena Lach
---

W piątkowe popołudnie rozpoczęło się trzydniowe zgrupowanie Victorii Piła. W pierwszym dniu treningów na stadionie przy Bydgoskiej zawodnicy przygotowywali się do wewnętrznych sparingów punktowanych.

Trener Janusz Michaelis i menadżer Tomasz Żentkowski ustalili, że w związku z brakiem sparingpartnerów o wyborze składu na pierwszy mecz zadecyduje trzydniowe zgrupowanie. Na stadionie przy ul. Bydgoskiej pojawili się wszyscy zawodnicy pilskiego klubu, za wyjątkiem Steena Jensena, który występuje w lidze angielskiej.

Treningi i turnieje zaplanowane na weekend są bezpłatne dla kibiców, a tak prezentuje się plan Victorii Piła na sobotę i niedzielę:

- sobota 13:00 - trening punktowany - turniej indywidualny 20 biegów (wystąpią zawodnicy Victorii i goście)

- niedziela 13:00 - trening punktowany - sparing dwóch zespołów złożonych z zawodników Victorii i gości według tabeli ligowej.

Wszystkich kibiców chcących zobaczyć w jakiej dyspozycji znajdują się obecnie żużlowcy pilskiego klubu zapraszamy na pilski stadion.

Pierwszy mecz sezonu 2014 Victoria Piła rozegra na własnym stadionie 13.04. o godz. 15.00 w konfrontacji z zespołem Speedway Wanda Instal Kraków.

Przeczytaj więcej o: sport, zuzel, Victoria Piła, Trening przed ligą,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group