Nie ma już wejściówek na spotkanie z Bashoborą

12.02.2014   Autor: Redakcja
---

Skończyły się już wejściówki na spotkanie z wielkim charyzmatykiem, Ojcem Johnem Bashobora, które odbędzie się w Pile, na hali MOSiR 26 lutego.

Wejściówki kosztowały 20 złotych i rozprowadzane były w pilskich parafiach. Rozeszły się jednak w mgnieniu oka i na miesiąc przed spotkaniem już ich zabrakło, mimo że hala przy Żeromskiego może pomieścić kilka tysięcy osób.

O spotkaniu z charyzmatycznym kapłanem z Ugandy już krążą legendy. Takie modlitewne widowiska to forma nowoczesnej ewangelizacji. Podczas 7-godzinnych rekolekcji na hali MOSiR odprawiona zostanie Msza Święta; planowane jest też konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu. Wszyscy czekają oczywiście jednak na cuda dokonywane przez Ducha Świętego, za sprawą tego wyjątkowego misjonarza. Wierni liczą zarówno na uzdrowienia fizyczne, jak i psychiczne.

Podczas tej formy masowej ewangelizacji nie obce są spektakularne zdarzenie, takie jak „padanie” (spoczynek) w Duchu Świętym; uzdrowienia i uwolnienia.

Ojciec dr John Bashobora znany jest z rekolekcji przeprowadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie, w których udział wzięło aż 60 tysięcy osób!

Przeczytaj więcej o: mosir piła, bashobora,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group