22 finał WOŚP w Pile. Co będzie się działo?

05.01.2014|Autor: M. N.

130 wolontariuszy będzie 12 stycznia zbierać pieniądze na ulicach Piły. W RCK aukcje, pokazy i koncerty. Mocny program przygotowało również Gimnazjum 5. Tam między innymi „sala tortur intelektualnych”. W meczu siatkówki nauczyciele zmierzą się z uczniami.  Co jeszcze podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Główny pilski sztab tradycyjnie już będzie miał swoją siedzibę w Regionalnym Centrum Kultury. Właśnie stamtąd, po odprawie z policją, na ulicę Piły wyruszy ze specjalnymi puszkami 130 wolontariuszy.

Kilka godzin później warto zajrzeć do RCK. Tam o godz. 15 sporo będzie działo się już w holu i na scenie. W programie (który jeszcze jest w trakcie tworzenia) m.in. pokazy straży pożarnej, aikido, inscenizacja historyczna i… gabinet fryzjerski. Na sali widowiskowej wystąpią m.in. pilskie Szafirki, grupa taneczna Beezone, zagra również poznańska grupa „Dom na drzewie”.

W przerwach aukcje. Już dziś wiadomo, że wylicytować będzie można m.in. piłkę z podpisami reprezentacji Polski w siatkówce, wycieczkę do Warszawy oraz… postać Światowida.

Napięty program finału WOŚP przygotowało również pilskie Gimnazjum nr 5 przy Bydgoskiej. Tam pierwsze atrakcje czekają już od godz. 10. Będzie można zajrzeć m.in. do sali tortur intelektualnych, obejrzeć mecz siatkówki pomiędzy uczniami i nauczycielami oraz koncert zespołu nauczycieli  „The teacher’s”. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Przeczytaj więcej o: finał wośp piła, konkurs, wośp 2014 piła, wośp piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.