W Ujściu jeszcze jedna sesja

27.12.2013   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek odbędzie się ostatnia w tym roku sesja Rady Miejskiej w Ujściu. Radni wypowiedzą się m.in. w sprawie zmian w budżecie, podsumują obchody 600-lecia miasta, a także uchwalą plan pracy na przyszły rok.

Radni spotkają się w momencie, gdy wielu z was zapewne będzie się już szykować od zabawy sylwestrowej. Imprezowego nastroju na sali obrad spodziewać się jednak nie można, gdyż sprawa dotyczy kilku ważnych dla mieszkańców kwestii, w tym m.in. zmian w budżecie Gminy i Miasta Ujście na rok 2013. Korekty będą niewielkie, gdyż zarówno dochody jak i wydatki zostaną zwiększone o nieco ponad 20 tysięcy złotych, ale z pewnością zmiany te są warte odnotowania.

Podczas najbliższej sesji radni będą także głosować w sprawie projektu prac w roku 2014 oraz harmonogramu spotkań Komisji Rewizyjnej na następne dwanaście miesięcy. Z innych ważnych punktów, które będą poruszane podczas poniedziałkowej sesji, warto na pewno zwrócić uwagę na podsumowanie obchodów 600-lecia Ujścia czy uchwaleniu regulaminu utrzymania czystości i porządku.

Przeczytaj więcej o: ujscie, rada miasta, sesja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group