The Cuts rusza w Polskę

10.10.2013   Autor: Redakcja
---

Pilska grupa The Cuts rusza w trasę koncertową. Przez najbliższe dwa miesiące zespół zagra w Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Częstochowie, Szczecinie, Krakowie, Toruniu i Pile.

To już szósta trasa koncertowa pilskiej formacji. Do grania regularnych koncertów zespół powraca po prawie rocznej przerwie.

- Ostatnią trasę zagraliśmy jesienią ubiegłego roku, kiedy ukazała się nasza trzecia płyta „Zimne słońce”. Później mieliśmy dłuższą przerwę, której chyba wszyscy potrzebowaliśmy.  W tym roku zagraliśmy kilka koncertów, ale to właśnie ta trasa jest naszym najważniejszym zadaniem na ten rok – mówi Przemek Zdunek, wokalista The Cuts.

Nadchodząca trasa koncertowa różni się od wcześniejszych. Tylko pięć spośród jedenastu występów to indywidualne koncerty The Cuts. Pozostałe sześć to wspólne imprezy z zespołem Strachy na Lachy.

- Z zespołem Strachy na Lachy łączy nas wspólny klawiszowiec – Tom Horn. To wiele ułatwia zarówno od strony organizacyjnej jak i technicznej – tłumaczy Przemek Zdunek.

Pierwszy koncert tej trasy odbędzie się już 12 października w Katowicach. W Pile The Cuts wystąpi 23 listopada w klubie Desperado.

Źródło: Przemek Zdunek
Fot. Sławomir Nakoneczny

Przeczytaj więcej o: pila, koncert, The Cuts, trasa, przemek zdunek,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group