Rozrywka w RCK-u

01.10.2013   Autor: Redakcja
---

Październik zapowiada się bardzo ciekawie pod względem imprez kulturalnych. Regionalne Centrum Kultury proponuje 18 pozycji, z których na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Jedno z najciekawszych wydarzeń zaplanowanych na ten miesiąc odbędzie się już dzisiaj. Mianowicie o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Astor Piazzola w wykonaniu Quinteto Angel z Berlina, jednego z najważniejszych europejskich zespołów grających tango. W niedzielę będzie Dzień Kultury Japońskiej z okazji 35-lecia Aikido w Pile. W programie m. in. wystawa sztuki japońskiej, warsztaty origami oraz lekcję języka japońskiego. Początek o godzinie 14:00.

9 października, o godzinie 18:00, w ramach klubu "Dialog" odbędzie się spotkanie z Marcinem Mellerem. Kolejne duże przedsięwzięcie zaplanowano na piątek, 11 października. Tego dnia o godzinie 19:00 w sali widowiskowej wystąpi Gordon Haskell, znany angielski muzyk, wokalista, członek legendarnego zespołu King Crimson. Bilety na ten koncert dostępne w cenie 60 zł.

Trzy dni później odbędzie się spektakl "Ławeczka". Jest to "parkowy romans" stający się wielką metaforą wzajemnych związków między kobietą i mężczyzną. W spektaklu zobaczymy Iwonę Konieczkowską i Piotra Cyrwusa. Początek o godzinie 19:00. Jedną z najbardziej wyczekiwanych propozycji, jakie oferuje Regionalne Centrum Kultury "Fabryka Emocji" jest koncert Jezus Maria Peszek. To trzeci studyjny album artystki, bardzo osobisty, mocny i brutalny, a zarazem piękny. Bilety na koncert do nabycia w cenie 60 zł.

21 października odbędzie się koncert charytatywny na rzecz budowy hospicjum w Pile. Najpiękniejsze arie i pieśni ze świata operetki i musicalu zaprezentują artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu. Podczas koncertu będzie prowadzona sprzedaż cegiełek o różnych nominałach. Początek koncertu o godzinie 19:00.

Nie zabraknie również propozycji dla miłośników tańca. W październiku zaplanowano bowiem warsztaty tanga Argentino. Koszt udziału, to 50 zł od osoby. Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych. W planach październikowych znajdą się spotkania filmowe z polskimi bajkami.

Oferta jest bogata. Nawet najbardziej wybredny widz, czy słuchacz znajdzie alternatywę dla siebie. Pomysł na spędzenie jesiennych wieczorów powinien być oczywisty. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do Regionalnego Centrum Kultury "Fabryka Emocji" w Pile.

Przeczytaj więcej o: pila, program, rck, koncerty, oferta, spektakle,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group