Reporterzy już dzisiaj

20.09.2013   Autor: Redakcja
---

Już dzisiaj o godzinie 19:05 ukaże się kolejny odcinek programu Reporterzy. Jest to program interwencyjny, w którym poruszane są problemy, z którymi borykają się zwykli ludzie.

Dzisiaj poruszona zostanie sprawa mężczyzny, który w razie potrzeby potrafi zrobić dobre wrażenie na ludziach. Robi tak, by osiągnąć swój cel. Tym razem udało mu się to w stosunku do urzędników. Niestety przez jego zachowanie cierpią inni. Mężczyzna wprowadził się do domu jednorodzinnego, który zajął po matce. Nie przejął się w ogóle tym, że w lokalu od dawna przebywała sąsiadka z córkami. Nowy lokator zaczął systematycznie uprzykrzać życie kobietom. Rodzina oprawcy twierdzi, że jest on niebezpieczny dla otoczenia i lepiej na niego uważać. Dla urzędników najważniejsze jest to, że mężczyzna ma prawo do lokalu. Nie interesują się jego złym zachowaniem wobec innych lokatorów budynku. Więcej o tej sprawie dzisiaj w programie Reporterzy.

W drugiej części programu poznamy losy mieszkańców ulicy 1 Maja w Pile, którzy zostali obarczeni kosztami za wymianę pieców kaflowych na centralne ogrzewanie. Problem w tym, że nikt ich wcześniej nie poinformował o tym, że będą musieli za to płacić. Nasuwa się więc pytanie, dlaczego tak się stało? Czy ktoś celowo nie powiadomił lokatorów o kosztach? Odpowiedź na te pytania znajdą Państwo w dzisiejszym odcinku Reporterów o godzinie 19:05 w TV Asta.

Przeczytaj więcej o: program, TV ASTA, reporterzy, nowy odcinek,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group