Nowa seria Jak Pies z Kotem

19.09.2013   Autor: Redakcja
---

Na antenie TV ASTA nie brakuje magazynów dla pań, programów dla miłośników motoryzacji czy sportu. Tym bardziej nie może zabraknąć propozycji dla właścicieli zwierząt  - wracamy z nową odsłoną magazynu Jak Pies z Kotem.

Jak Pies z Kotem to magazyn, który już od ponad dwóch lat gości na antenie TV ASTA. Tej jesieni, zaprezentujemy Państwu nową serię tego programu. Nowi prowadzący, nowe tematy, nowa formuła.

Już od dziś, co dwa tygodnie w czwartki zapraszamy przed ekrany wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć jak dbać o zwierzęta domowe, jak wygląda praca w lecznicy weterynaryjnej. Wszelkie wątpliwości posiadaczy czworonogów związane z pielęgnacją oraz profilaktyką  i leczeniem chorób, są świetnie znane prowadzącej program Annie Białkowskiej – lekarzowi weterynarii, która podzieli się swoją wiedzą na antenie TV ASTA.

- Pierwsze nagrania wiązało się ze stresem, jednak atmosfera na planie była dobra i cała ekipa okazała się bardzo pomocna, życzliwa i co najważniejsze - wyrozumiała. Jeżeli chodzi o pacjentów, muszę przyznać, to przeszło moje najśmielsze oczekiwania - wszyscy byli super grzeczni pomimo, że była to dość nietypowa sytuacja. Mam na myśli kamery i światła i ekipę telewizyjną - mówi Anna Białkowska, lekarz weterynarii z przychodni MEDWET s.c. w Pile.

Premierowy odcinek poświęcony będzie pediatrii, bohaterami programu będą szczeniaki. Geriatria, problemy ortopedyczne psów młodych i starych, profilaktyka - pomysłów na tematy do kolejnych odcinków nie brakuje.

- Posiadanie zwierzęcia to jest oczywiście bardzo duża radość ale jest to też obowiązek i chcemy pokazać na czym to w praktyce polega. Spacery, zabawa ale i konieczność odwiedzania lekarza od czasu do czasu. Chcemy podnosić świadomość właścicieli zwierząt – dodaje prowadząca program Anna Białkowska.

Jak Pies z Kotem już dzisiaj o godzinie 19:05.

Program jak Pies z Kotem powstaje przy współpracy z Przychodnią Weterynaryjną Małych Zwierząt MEDWET s.c. w Pile.

 

Przeczytaj więcej o: pila, TV ASTA, pies, kot, premiera, weterynarz,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group