Salon Kulturalny "Ja, Wałęsa..."

11.09.2013   Autor: Redakcja
---

Już 4 października o godzinie 18:00 w Kinie Helios, w dniu ogólnopolskiej premiery filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei", gościem Salonu Kulturalnego będzie odtwórca tytułowej roli - Robert Więckiewicz. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie. Można je zakupić w kasie Kina Helios lub w sprzedaży internetowej.

Po projekcji filmu odbędzie się rozmowa z aktorem, w której udział będzie mogła wziąć także widownia. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w TV ASTA od godzinie 20:15.

Salon Kulturalny, to jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie, które odbywa się pod honorowym mecenatem Prezydenta Miasta Piły - Piotra Głowskiego oraz Starosty Pilski - Mirosława Mantaja.

Kilka razy w roku, na zaproszenie Krzysztofa Meszyńskiego i TV ASTA do Piły przyjeżdżają znane osobistości polskiego kina. Gośćmi Salonu Kulturalnego dotychczas byli  m.in. Jerzy Stuhr, Katarzyna Figura i Janusz Gajos. Stałymi punktami programu są projekcja filmu oraz rozmowa z gościem, którą prowadzi Janusz Wróblewski - dziennikarz tygodnika Polityka.

fot. Marcin Makowski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group