Zdążyć przed pierwszym dzwonkiem

22.08.2013   Autor: Redakcja
---

Przetarg na dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów rozstrzygnięty. Rok szkolny w Gminie Złotów zatem rozpocznie się raczej zgodnie z planem.

Najkorzystniejsze oferty na dowóz dzieci i młodzieży do przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów na terenie Gminy Złotów złożyły dwie firmy: Zakład Usług Leśnych Marek Pawlak ze Złotowa, oraz Baltic Sea Trans Piotr Tarnowski z Okonka.

Pierwszy przewoźnik zaproponował cenę 370 821 zł brutto. Będzie on dowoził uczniów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego w Sławianowie, szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego w Kleszczynie, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz oddziału przedszkolnego w Świętej, a także szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego w Zalesiu.

Drugi zwycięzca zajmie się natomiast przewozem uczniów do szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego w Radawnicy oraz Górznej. Jego propozycja to 216 138 zł brutto.

Kwoty na przewóz uczniów na ten rok szkolny są o ponad 4 proc. wyższe niż w roku ubiegłym. O wyborze tych ofert przesądziło kryterium ceny.

fot. zdj. www.gminazlotow.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group