Nowy skład The Cuts

14.08.2013   Autor: Redakcja
---

Pilska grupa The Cuts poszerzyła instrumentarium. Nowe oblicze zespołu będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę.

17 sierpnia The Cuts wystąpi w amfiteatrze w Krajence. - Nie licząc występu na finale WOŚP i imprezie T-Mobile, to będzie nasz pierwszy pełnowymiarowy koncert w tym roku. Co ważniejsze będzie to nasz pierwszy koncert w nowym składzie – mówi Przemek Zdunek, wokalista The Cuts.

Przez ostatnie trzy lata zespół koncertował jako trio (Przemek Zdunek – wokal, gitara basowa, Tom Horn – syntezatory, Łukasz Sokołowski – gitara). Niedawno do grupy dołączył grający na perkusji Piotr Langner.

- Na ostatnich pięciu trasach koncertowych trzyosobowy skład sprawdzał się bardzo dobrze. Jednak niedawno poczuliśmy, że chcielibyśmy pograć trochę mocniej i bardziej „na żywo”. Tym samym wracamy do korzeni, do brzmień z naszej pierwszej płyty, kiedy to grał jeszcze z nami na perkusji Mirek Chojnacki – tłumaczy Przemek Zdunek.

Jak zapowiada zespół, na krajeńskim koncercie będzie można usłyszeć utwory ze wszystkich trzech płyt The Cuts: „Syreny nad miastem” (2009), „Czarny świat” (2010) i „Zimne słońce” (2012). Tydzień później zespół wystąpi na festiwalu „B-festival Rock Reggae Alternativ”.  W krajeńskim koncercie przed The Cuts wystapią zespoły Nadmiar i Voice of Void. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Więcej o zespołach można się dowiedzieć na stronach internetowych: www.thecuts.pl, www.nadmiar.pila.pl i www.myspace.com/voiceofvoidpl.

Przeczytaj więcej o: pila, krajenka, koncert, The Cuts,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group