Sport

Piła IMP CHALLANGE

W czwartek 30 maja (Boże Ciało) o godzinie 15:00 na torze w Pile odbędzie się IMP Challenge. Awans do cyklu IMP z pilskiego turnieju uzyska czołowa ósemka rywalizacji.

O tym, kto będzie scigać się w cyklu turniejów o Indywidualne Mistrzostwo Polski, zadecydować może każdy punkt wywalczony na torze. Z miejsca w stawce IMP będą się cieszyć ci zawodnicy, którzy w Pile popełnią jak najmniej błędów. Dla Polonii Piła organizacja zawodów tej rangi to powód do dumy i docenienie pracy jaka wykonywana jest w Pile. Otwarcie mówi o tym  Dariusz Słowiński – wiceprezes Polonii Piła.

– To zdecydowanie duże wyróżnienie oraz satysfakcja, że nasza dotychczasowa praca została doceniona w środowisku. To również dodatkowy impuls w odradzającym się ośrodku żużlowym, by dać naszym kibicom możliwość obejrzenia najlepszych krajowych zawodników na pilskim torze – przyznał Słowiński.

Możemy być więc pewni, że emocji podczas IMP Challenge w Pile  nie zabraknie, a każdy zawodnik da z siebie wszystko, aby awansować do prestiżowego cyklu IMP.

Cena wejściówek na IMP Challenge w Pile:
Bilet normalny (zależności od wybranego sektora) – od 40 do 60 złotych
Bilet ulgowy (dla młodzieży w wieku 7-16 oraz osób niepełnosprawnych wraz z opiekunem) – 25 złotych
Bilet na sektor VIP – 300 złotych

Bilety na IMP Challange w Pile kupisz na eBilet.pl

Data:
czwartek, 30 maj 2024 r.

Godzina:
15:00

Miejsce:
Asta Arena Piła, ul. Bydgoska 80
Inne wydarzenia
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group