Koncert

Koncert zespołu Nocny Kochanek i otwarcie nowego klubu Yogi Klub

Otwarcie nowego klubu w Pile - YOGI KLUB!
KONCERT Nocny Kochanek oraz Czarny Bez i Transgresja od godz. 18:00.

Trasa koncertowa "O JEDEN KONCERT ZA DALEKO - CZĘŚĆ 2" to kontynuacja wycieczki po Polsce, promującej czwarty autorski album zespołu Nocny Kochanek pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko"!
„O Jeden Most Za Daleko" to płyta eklektyczna, będąca dość szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden i Judas Priest, po bardziej agresywne granie spod znaku Iced Earth czy Metalliki. Tematyka tekstów typowa dla Nocnego Kochanka: miłość.

Zespół CARNY BEZ zaprasza w muzyczną podróż do czasów często nieznanych lub zapomnianych, opowieści o prasłowiańskiej duchowości, zwyczajach, wierzeniach, lękach i odwadze ale też, refleksji nad współczesnym światem. Mocne gitarowe riffy, folkowy kobiecy głos z elementami białego śpiewu, industrialna elektronika i przeszywająca perkusja to znak rozpoznawczy grupy i mikstura, którą warto spróbować.

TRANSGRESJA to zespół z Dąbrowy Górniczej, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców.

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online w cenach:
89 PLN przedsprzedaż od 01.09 do dnia koncertu,
99 PLN w dniu koncertu.

Po koncercie AFTER PARTY! Godz. ok. 22:30.
WSTĘP WOLNY! Muzyka rock, metal, rock 'n' roll, reggae, punk, ska.
Data:
piątek, 29 wrzesień 2023 r.

Godzina:
18:00

Miejsce:
YOGI KLUB Piła ul. Bydgoska 35
Inne wydarzenia
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group