Kinga Dęska w Pile. Znana reżyserka promuje książkę

Kinga Dęska w Pile. Znana reżyserka promuje książkę

Kinga Dębska – ceniona polska reżyserka i scenarzystka w najbliższy czwartek spotka się z mieszkańcami Piły. Autorka poruszających filmów będzie miała spotkanie otwarte w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. 

Kinga Dębska jest wnikliwą obserwatorką ludzkich emocji i relacji. Znana m.in. z takich tytułów jak "Moje córki krowy", "Zabawa zabawa" czy "Plan B". Jej filmy zdobyły uznanie zarówno widzów, jak i krytyków, a sama autorka słynie z umiejętności opowiadania o sprawach trudnych w sposób prawdziwy, ciepły i pełen empatii.

- Podczas spotkania porozmawiamy o książce "Czułe miejsca" – wyjątkowej, pełnej emocji opowieści o życiu, pamięci, rodzinnych więziach i tym, co w człowieku najbardziej kruche, a jednocześnie najważniejsze. To książka, która wzrusza, skłania do refleksji i zostaje w czytelniku na długo – jak dobre kino. Będzie to doskonała okazja, by poznać autorkę osobiście, usłyszeć o kulisach powstawania książki, porozmawiać o inspiracjach oraz zadać pytania - zapowiada Stanisław Dąbek, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile. 

Będzie też czas na autografy i rozmowy z publicznością. Spotkanie w Sali Kameralnej RCK w czwartek, 28 maja o godz. 18.00. Wstęp wolny. 

Komentarze

Funkcja dodania komentarzy pod tym artykułem jest wyłączona. Napisz do nas jeżeli chcesz wypowiedzieć się na ten temat.