Gratka dla fanów Polonii Piła

01.04.2024   Autor: Jakub Sierakowski
---

Oficjalny sklep Polonii Piła już otwarty. Fani żużla znajdą tam dosłownie wszystko – od kubków, po klubowe koszulki i bilety na mecze. 

- Otwarcie sklepu to duża możliwość dla klubu, ale przede wszystkim dla kibiców. Klubowe gadżety, koszulki, mamy dostępną kolekcję z Hansem Nielsenem. Wszystko jest dostępne dla kibiców. Najbardziej zależy nam na tym, żeby wszyscy kibice na stadionie byli ubrani w barwy klubowe i to jest dla nas najważniejsze. Aktualnie mamy dostępne koszulki klubowe dedykowane dla kibiców, kolekcję Hansa Nielsena w wersji polo i koszulki lifestyle’owe z logo Polonii Piła - mówi Aleksander Pućka, specjalista ds. Marketingu w Polonii Piła. 

A do tego czapki z daszkiem, szaliki oraz specjalne kamizelki w ramach kolekcji Hansa Nielsena. Kibice mogą w Fanstorze kupić także drobne gadżety, takie jak kubki, podkładki pod mysz czy magnesy na lodówkę, ale również bilety na mecze. Asortyment sklepu będzie sukcesywnie powiększany. Sklep Polonii, tak jak i od teraz biuro klubu, mieści się w budynku starej poczty przy al. Piastów 3. 

Cały dochód ze sprzedaży gadżetów w sklepie będzie wspierał budżet Polonii. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group