Potężna dawka humoru w RCK w Pile

27.03.2024   Autor: Artykuł sponsorowany
701---10
Potężna dawka humoru w RCK w Pile. Zapewni ją Prezes, Ślązak i córeczka mamusi! Już 6 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultury zaprezentowany zostanie spektakl komediowy pt. "SPA - czyli Salon Ponętnych Alternatyw". Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie!

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na spektakl, gdzie akcja wartka jak górski potok i rubaszny góralski humor przetykane są życiowymi mądrościami. "SPA - czyli Salon Ponętnych Alternatyw" to komedia, dzięki której widz odnajdzie antidotum na pracę w korporacji, poznając przy tym... najnowsze zabiegi upiększające.

Wystarczy niewielkie przejęzyczenie, by w jednym pokoju hotelowym spotkali się Ślązak z żoną - córeczką mamusi, uwielbiająca robić niespodzianki Kaszubka i On, najważniejszy Prezes. I gdy skomplikowaną sytuację już, już spróbuje rozwiązać szczery do bólu Góral, przyprawiając Huberta, kierownika hotelu o ból głowy, oliwy do ognia doleje Zakonnica! A gdy kierownik spodziewa się nieoczekiwanej wizyty ważnej osobistości z branży hotelarskiej, to gości zabiera karetka a po okolicy biega golas. I nie wszystko jest takie na jakie wygląda... Zaskakujący finał sprawi, że goście na długo zapamiętają ten pobyt.
Komedia Emiliana Kamińskiego w adaptacji Piotra Skargi zapewni nie tylko rozrywkę, ale również możliwość zanurzenia się w góralskim humorze, który jest tu podany w najdoskonalszej formie. Aby się o tym przekonać koniecznie odwiedźcie 6 kwietnia Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji w Pile.
 
Obsada gwarantowana:
⭐️Olga - Ewa Lorska
⭐️Roma - Agnieszka Wielgosz
⭐️Sylwia - Milena Staszuk
⭐️Hubert - Tomasz Bednarek
⭐️Staś - Rafał Szałajko
⭐️Stan - Norbert Kaczorowski
⭐️Góral - Piotr Skarga
 
Kiedy? Sobota, 06.04.2024r. g. 18:00
Gdzie? Regionalne Centrum Kultury plac Staszica 1
 
Kasa RCK, tel. 602-252-675 (www.bilet.rck.pila.pl)  lub online na:
- RCK - Fabryka Emocji
- kupbilecik.pl
- biletyna.pl
- ebilet.pl
Zamówienia grupowe przyjmowane są pod adresem bilety@agencjamuza.pl oraz telefonicznie pod numerem 531 531 001.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group