Porwał wybrankę. Policjanci nie dopuścili do ślubu

13.02.2024   Autor: Artur Maras
---353
Porwanie w gminie Kaczory. 27-latka została siłą wyprowadzona z domu w Rzadkowie i wciągnięta do auta. Czterech mężczyzn wywiozło ją na południe Wielkopolski. Jednemu z nich "wpadła w oko" i tak chciał ją zmusić do ślubu.  
  
- Bliscy kobiety poinformowali, że została ona uprowadzona z domu i wywieziona gdzieś samochodem. Policja zaczęła poszukiwać kobiety oraz sprawców, którzy się tego dopuścili. Następnego dnia, 5 lutego sprawcy zostali zatrzymani w powiecie gostyńskim. Kobieta została uwolniona z ich rąk - informuje Łukasz Wawrzyniak, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 
 
Przez pilskich oraz gostyńskich policjantów. Porywaczami okazali się czterej mężczyźni w wieku od 20 do 48 lat. 27-latka pochodzenia Romskiego i obywatelka Rumunii spodobała się wcześniej jednemu z nich. Wbrew własnej woli miała wyjść za niego za mąż. Policjantom jednak udało się zapobiec niechcianemu zamążpójściu.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chodzieży. Prokurator postawił czterem mężczyznom pochodzenia Romskiego, zarzut pozbawienia wolności uprowadzonej kobiety oraz próbę zmuszenia jej przemocą do małżeństwa. Mężczyznom grozi nawet 5 lat więzienia. 

fot. KPP Piła 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group