Przedsiębiorcy z powiatu w Las Vegas

17.09.2023   Autor: Redakcja
---
Dubaj, Las Vegas czy Kolonia. Te miasta odwiedzili lokalni przedsiębiorcy. Przedstawiciele firm brali udział w kilku międzynarodowych wystawach i konferencjach. Najważniejsze było jednak nawiązanie kontaktów gospodarczych z zagranicznymi przedsiębiorcami. 
 
Przedsiębiorcy na targach poznali najnowsze trendy i nowinki technologiczne, które w przyszłości mogą wdrożyć w pracę swoich firm. W projekcie wzięły udział małe i średnie przedsiębiorstwa. Dla części z nich, zagraniczne wizyty już teraz okazały się wielkim sukcesem.  
- Produkujemy stoły z żywicą epoksydową. Wystawiliśmy swój stół. Przełożyło się to na potencjalne zamówienia. To są zagraniczni klienci. To jest firma, która już od wielu lat sprzedaje stoły. Wzbogacili swoją ofertę stołami z żywicą epoksydową - mówi Łukasz Muszytowski z Epoxy Wood Table.
 
27 przedsiębiorców z powiatu pilskiego wzięło udział w zagranicznej promocji. Na realizację programu samorząd dostał 2 miliony zł z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. W trakcie trwania projektu przedstawiciele lokalnych firm dostali możliwość wejścia ze swoimi produktami i usługami na rynek europejski, azjatycki i na Bliski Wschód. 
- Kilkunastu, prawie kilkudziesięciu przedsiębiorców mogło uczestniczyć np. w największych targach technologicznych czy to w Dubaju, czy to w Las Vegas. Również w targach żywnościowych w Miami - tłumaczy Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
W sali konferencyjnej Hotelu Gromada odbyło się spotkanie podsumowujące projekt promocji gospodarczej powiatu pilskiego. Wzięli w nim udział przedsiębiorcy i przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu z Nowego Jorku i Huston.  

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group