Jeszcze można się zapisać na półmaraton Signify

24.08.2023   Autor: Artur Maras
592---206
Trwają zapisy na półmaraton Signify. Każdy, kto czuje się na siłach może zmierzyć się z dystansem nieco ponad 21 km. Biegacze wystartują w Pile 3 września.

– Limit jest 1700 uczestników, mamy ponad 1300 osób zapisanych. Zgłoszenia będziemy przyjmować do 2 września. Trasa jest bez zmian. Mamy atest, który został nadany w 2021 roku i tej trasy nie możemy zmienić. Ona jest dokładnie zmierzona i będzie taka sama jak w ubiegłym roku i dwa lata temu – mówi Henryk Paskal, dyrektor Półmaratonu Signify Piła.

Biegacze pobiegną ulicami Piły po raz 32. Przez trzy dziesięciolecia – najpierw w pilskiej piętnastce, a potem w półmaratonie – startowali najlepsi polscy biegacze i biegaczki. To olimpijczycy, medaliści mistrzostw Polski, którzy zapisali się na kartach polskiej lekkiej atletyki. Wielu zawodników posiada życiowe rekordy właśnie z Piły.
Na bieg można zapisać wyłącznie poprzez stronę Internetową:datasport.pl.

Bieg rozpocznie się w niedzielę, 3 września, o godz. 9.00. Uczestnicy tradycyjnie otrzymają pamiątkowy medal. W tym roku umieszczono na nim wizerunek jednej z najwybitniejszych maratonek, rekordzistki polski na tym dystansie, Małgorzaty Sobańskiej. Ona także swego czasu z powodzeniem startowała w pilskim biegu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group