Zawody sportowe i koncerty na juwenaliach w Wałczu

16.06.2023   Autor: Kamil Kończewski
191---404
Juwenalia Akademii Nauk Stosowanych odbędą się dziś w Wałczu. Organizatorzy przygotowali atrakcje muzyczne i sportowe zarówno dla studentów jak i mieszkańców miasta.
– Pierwsza cześć jest otwarta. Będą to rozgrywki sportowe, takie minizawody. Również rozrywki dla najmłodszych typu zamki dmuchane, malowanie twarzy. Od 18.00 zaczynamy festiwal koncertów aż do godziny 24.00. Mamy czterech fajnych wykonawców plus dwóch dj-ów na zakończenie wieczoru. Na pierwszy ogień idzie Bieff, nasz lokalny wykonawca. Zespół, który jest dość popularny. Na fajnych festiwalach grają w całej Polsce. Chcą się wypromować również u nas. Później mamy dwóch wykonawców ze studia Magic Records z Warszawy. Jest to studio, które wypromowało Sanah. I na zakończenie mamy DJ Brave. Znanego w całej Polsce, o czym świadczą wyświetlenia na You Tube – zapowiada Krzysztof Kluzek, przewodniczący rady samorządu studenckiego ANS w Wałczu.

Wszystkie atrakcje – zarówno te sportowe jak i muzyczne odbędą się w kampusie Akademii Nauk Stosowanych w Wałczu przy ulicy Wojska Polskiego 99. Wstęp na juwenalia jest bezpłatny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group