Festiwal Smaków Food Trucków w Złotowie - rozstrzygnięcie konkursu

07.06.2023   Autor: Redakcja
---125
Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Złotowa! Już 10 i 11 czerwca Półwysep Rybacki wypełni się mobilnymi restauracjami z całej Polski. Zapowiada się weekend pełen smaków. Mieliśmy vouchery na dowolne danie serwowane podczas tego eventu. Teraz przedstawiamy rozstrzygnięcie konkursu.

Na Półwyspie Rybackim znajdą się przysmaki z różnych stron świata. W food trucku z kuchnią gruzińską serwowane będą kultowe przysmaki tego regionu, czyli pierożki chinkali, chaczapuri, placek lobiani oraz szaszłyki. Poszukiwaczom ostrych i wyrazistych smaków polecamy odwiedzić food trucka z kuchnią meksykańską. Znajdziecie tam między innymi aromatyczne burrito oraz chrupiące, wypełnione dodatkami po brzegi taco. Nie zabraknie też burgerów, kanapek z szarpaną wieprzowiną, zapiekanek oraz chrupiących frytek belgijskich, serwowanych w duecie z rzemieślniczymi sosami. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros, świeże owoce w czekoladzie oraz lody tajskie. 

Najważniejsze informacje:
Wstęp: bezpłatny
Kiedy? 10 i 11 czerwca 2023
Gdzie? Półwysep Rybacki, Złotów
O której? Sobota 12:00 – 21:00 Niedziela 12:00 – 20:00

Do wygrania było 6 voucherów na dowolne danie serwowane podczas Festiwalu Smaków Food Trucków. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczyło wysłać do nas wiadomość mailową z odpowiedzią na pytanie: "Jakie jest "twoje ulubione dane z food trucka?” . Spośród odpowiedzi, wylosowaliśmy 6, których autorów nagrodziliśmy voucherami.

LISTA ZWYCIĘZCÓW
1. Teresa Brewka
2. Krzysztof Zięba
3. Joanna Cyganowska
4. Jarosław Beker
5. Adam Czajkowski
6. Bolesław Kochnowski


Gratulujemy!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group