Zniszczyli plac zabaw w Wałczu

24.03.2023   Autor: Redakcja
157---116
Wciąż w budowie, a już zniszczony. Ktoś zniszczył plac zabaw w Wałczu. Informuje o tym wpis na facebookowej stronie miasta. 

– Kochani, każdego dnia staramy się rozwijać nasze miasto dla wszystkich mieszkańców. Tych najstarszych, tych w średnim wieku, młodych i najmłodszych. W ostatnim czasie realizujemy kilka przedsięwzięć dla naszych najmniejszych wałczan i niestety ze smutkiem musimy stwierdzić, że niesfinalizowana jeszcze inwestycja na placu zabaw przy ulicy Miłej, została już zniszczona – czytamy na stronie.
Miasto apeluje też do mieszkańców – Dbajmy i szanujmy naszą wspólną przestrzeń, jest ona dla nas, dla innych. A ta konkretna, dla naszych najmłodszych. Szanujmy to, co mamy, aby było miło naszym pociechom, nam samym, a nasze miasto mogło się nieustannie rozwijać.

fot. FB Miasto Wałcz
Przeczytaj więcej o: Zniszczyli plac zabaw w Wałczu,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group