KS Piła zagra w turnieju półfinałowym o I ligę

15.03.2023   Autor: Redakcja
209---260
Siatkarki KS Piła w ostatnim meczu rundy zasadniczej na własnym parkiecie pokonały Energetyk Poznań 3:1. Pilanki rundę zasadniczą II ligi grupy pierwszej zakończyły na 1 miejscu. 
- Przez te trzy ostatnie kolejki już mieliśmy zapewniony awans do turnieju półfinałowego, więc się głównie na nim skupiamy. Gramy z tymi przeciwnikami, żeby zobaczyć poziom sportowy jaki prezentujemy, ale wynik już jest takim efektem ubocznym i naprawdę skupiamy się na tym z kim będziemy grać w turnieju, gdzie ten turniej będzie. No i żeby tam się dobrze zaprezentować. Tak samo za tydzień gramy z Aleksandrowem Łódzkim i myślę, że to spotkanie będzie o nic, ale na pewno będziemy chcieli zobaczyć jak ta dyspozycja będzie - tłumaczy Damian Zemło, trener KS Piła. 

Drugim zespołem obok KS Piła, który awansował do turnieju półfinałowego o awans do I ligi jest Libero Aleksandrów Łódzki. Działacze z Piły czynią starania, aby turniej eliminacyjny został rozegrany w Grodzie Staszica, a zmagania półfinałowe zostały zaplanowane na przełom marca i kwietnia. 
 

 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group