Święto teatru w Pile po raz 23

08.11.2022   Autor: Artur Maras
---369
W piątek rozpocznie się kultowy festiwal teatralny Teatr Pasja Rodzinna. Pierwszy spektakl: O co biega, czyli jedna z zabawniejszych światowych fars już 11 listopada.  
 
- Tradycyjnie w listopadzie spotykamy się w Teatrze Miejskim. Myślę, że jest to świetna okazja, aby obejrzeć świetne spektakle, w doborowej obsadzie i przede wszystkim obejrzeć wspólnie z rodziną czy z przyjaciółmi. Nie zabraknie komedii, nie zabraknie spektakli farsowych, ale będą też takie nad którymi warto byłoby się pochylić, zastanowić, tak jak Siostry w wykonaniu Teatru Nowego w Poznaniu, czy chociażby Kim jest pan Szmitt z teatru Kaliskiego - mówi Stanisław Dąbek, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile. 
 
Festiwal za każdym razem przyciąga do Piły miłośników teatru z całego regionu. W ramach tegorocznej edycji na deskach pilskiego teatru wystawionych będzie siedem spektakli. Sprzedaż biletów trwa nadal, ale nie na wszystkie spektakle są jeszcze wolne miejsca.  
Szczegóły dotyczące repertuaru dostępne są na stronie Regionalnego Centrum Kultury. 23 Festiwal Teatralny Teatr Pasja Rodzinna potrwa do końca listopada.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group