Rewolucja w zakupach spożywczych

19.10.2022   Autor: Artykuł sponsorowany
1735---
Zakupy spożywcze przez lata wyglądały tak samo. Udawaliśmy się do sklepu, szukaliśmy potrzebnych nam rzeczy, a następnie płaciliśmy za nie przy kasie. A co, gdyby tak to wszystko uprościć i nie musieć nawet podnosić się z kanapy?
Zakupy spożywcze online – czym one są?

Zacznijmy od tego, na czym w ogóle polega ta rewolucja. Tylko pomyśl, ile czasu każdego miesiąca poświęcasz na robienie zakupów. Z całą pewnością łącznie jest to przynajmniej kilka godzin. A przecież mógłbyś zamiast tego robić coś zupełnie innego – zająć się swoim hobby, spędzać czas z rodziną, uczęszczać na kursy czy po prostu odpoczywać i relaksować się po ciężkim dniu.

I w tym momencie wkracza usługa dostaw zakupów spożywczych. Najprawdopodobniej korzystałeś już z usług kuriera, być może też zamawiałeś pizzę czy inne jedzenie na dowóz. Dlaczego więc nie zamawiać artykułów codziennego użytku? Jest to ogromna oszczędność czasu, a może i nerwów, ponieważ nie każdy lubi spacerować między sklepowymi alejkami w godzinach szczytu.

Z tego powodu zakupy spożywcze online cała Polska od samego początku cieszą się sporym zainteresowaniem. Jest to bowiem rozwiązanie nie tylko dla osób, które są zapracowane. Korzyści ma bowiem każdy. Co również istotne, do złożenia zamówienia wystarczy nam jedynie telefon. Cały proces jest zaś przejrzysty, dzięki czemu poradzi sobie z nim nawet mało zaawansowana technologicznie osoba.

Dlaczego InPost Fresh?

Firma InPost cieszy się wśród Polaków dużym zaufaniem. Automaty Paczkomat® ułatwiają nam życie każdego dnia. Wiemy również, że kurierzy prężnie działają, aby paczki docierały do nas możliwie jak najszybciej. Dlatego też mamy pewność, że dowożenie artykułów spożywczych zawsze stoi na wysokim poziomie.

Wszystko zaczyna się od aplikacji, której obsługa jest niezwykle prosta. Aktualnie możemy zdecydować się na towar dostępny w Makro oraz Carrefourze w ramach opcji „w Twoim mieście” w wybranych polskich miastach lub złożyć zamówienie „w całej Polsce” z dostawą do automatu Paczkomat® lub kurierem, które będą dostarczone z innych sklepów.

Co zyskujemy, korzystając z tej usługi? Przede wszystkim:

  • Czas – koniec z jeżdżeniem do sklepów i poszukiwaniem towarów, teraz wystarczy jedynie poczekać na kuriera z naszą dostawą;
  • Dobrze zapakowane produkty – kurierzy InPost Fresh są dobrze przeszkoleni. Dzięki temu możemy mieć pewność, że otrzymamy artykuły w nienaruszonym stanie;
  • Dopasowanie do naszego grafiku – to my ustalamy, kiedy otrzymamy dostawę. Nie musimy czekać cały dzień w oczekiwaniu na dzwonek do naszych drzwi;

Dodajmy również, że InPost Fresh zadbał o odpowiednio dostosowaną flotę pojazdów. Są one mobilnymi chłodziarko-zamrażarkami na kółkach. Dzięki temu mamy pewność tego, że otrzymamy wysokiej jakości produkty.

Z całą pewnością jest to rozwiązanie, które warto przynajmniej wypróbować. Szczególnie jeśli jesteśmy zabieganymi osobami, którym ciężko jest znaleźć w ciągu dnia chwilę dla siebie. Kto wie, może właśnie to jest rozwiązanie tego problemu?

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group