Koncert Andrzeja Poniedzielskiego i "Magia strun" - rozstrzygnięcie konkursu

15.03.2022   Autor: Redakcja
764---420
Koncert harfowy "Magia strun" oraz jubileuszowy występ Andrzeja Poniedzielskiego to wydarzenia, które w najbliższym czasie odbędą się w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były podwójne bilety na te koncerty.

"MAGIA STRUN"

W środę 16 marca o godz. 18:00 w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się koncert "Magia Strun", czyli muzyczna uczta na dwie harfy, skrzypce i śpiew. Koncert odbędzie się pod hasłem: "Solidarni z Ukrainą". Usłyszą Państwo największe przeboje muzyki filmowej i estradowej w harfowych i skrzypcowych aranżacjach.

"ŚWIĘTO TEATRU ANDRZEJ PONIEDZIELSKI BA"

W niedzielę 27 marca o godz. 19:00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbędzie się koncert Andrzeja Poniedzielskiego. W koncercie dużo inteligentnego humoru, satyra, piosenki w temacie kobieta - mężczyzna, ich wzajemna relacja, miłość, szczęście. Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?
Do wygrania były 3 podwójne bilety na koncert "Magia strun" oraz 3 podwójne bilety na koncert Andrzeja Poniedzielskiego. Spośród wielu przesłanych zgłoszeń, wylosowaliśmy zwycięzców:

Koncert Andrzeja Poniedzielskiego
1. Joanna Lewkowicz
2. Przemysław Efimenko
3. Marcin Zwolenkiewicz


"MAGIA STRUN"
1. Danuta Mozelewska
2. Bogumiła Łasut


Zwycięzcom gratulujemy!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group