Ruszają zapisy na VII edycję Biegu Tropem Wilczym w Pile

13.01.2022   Autor: Redakcja
142---
6 marca nad Jeziorem Piaszczystym w Pile odbędzie się VII Bieg Tropem Wilczym. W piątek 14 stycznia ruszają zapisy. 

Każdy z uczestników w dniu biegu będzie mógł zdecydować czy chce zmierzyć się z dystansem 1963 metrów biegu głównego, czy powalczyć na trasie 5 km biegu dodatkowego. Obie trasy prowadzą przez leśne ścieżki. Dystans 1963 metrów to symbol pamięci o ostatnim poległym w walce żołnierzu wyklętym Józefie Franczaku ps. Lalek, który właśnie w tym roku zginął z rąk bezpieki. 
 
Zapisy online rozpoczną się już w piątek o godzinie 8:30 na facebookowym fan page Bieg Tropem Wilczym w Pile -  https://www.facebook.com/biegtropemwilczymwpile
 
Klub Sportowy Tropem Wilczym Piła oraz grupa Pilscy Patrioci, czyli organizatorzy biegu w Pile przygotowali specjalne wpisowe dla pierwszych 350 uczestników w cenie 30 złotych. Każdy następny biegacz będzie musiał zapłacić za pakiet startowy 45 zł. A od 1 marca obowiązuje cena 60 złotych. -Radzimy wykorzystać tą okazję ponieważ w roku ubiegłym pierwszego dnia na listę startową zapisało się ponad 300 uczestników. Pakiet startowy zawiera koszulkę z wizerunkiem bohatera, medal, numer startowy, gadżety patriotyczne, udział w loterii fantowej oraz ciepły posiłek po biegu. Dla uczestników, którzy brali udział w dwóch ostatnich edycjach ten bieg będzie z pewnością wyjątkowy. Na każdego na mecie będzie czekała trzecia część medalu, który po dwóch latach będzie można połączyć w całość - informują organizatorzy. 
 
fot. archiwum i organizatorzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group