Regeneracja zniszczonych rzęs

13.12.2021   Autor: Reklama
755---1610
Natura nie jest sprawiedliwa. Niestety nie każda z nas została obdarzona długimi i gęstymi rzęsami. Dzięki rzęsom nawet najprostszy makijaż wygląda okazale. Codzienne malowanie, tak aby były one widoczne jest uciążliwe. Żyjemy w ciągłym biegu i czasami nie starcza czasu.

Przedłużanie rzęs to zabieg, który zawładnął kobiecymi sercami. Jego efekt utrzymuje się długo, dzięki niemu nie musisz używać tuszu. Jest również szybki i od razu widoczny. Pojawia się też dużo wątpliwości co do wpływu kleju na nasze naturalne włoski. Czy przedłużanie faktycznie jest szkodliwe? Czy da się tego uniknąć? Jak radzić sobie z negatywnymi skutkami przedłużania?
Zniszczone rzęsy podczas procesu przedłużania – dlaczego?
Proces przedłużania polega na dobrze odpowiednich rzęs. Ich długości oraz grubości. Masz do wyboru kilka metod. Każda z nich przynosi zupełnie inny efekt. Jedną z najbezpieczniejszych jest metoda 1:1. Na jedną naturalną rzęsę przyklejana jest jedna sztuczna. W ten sposób nie obciążasz zbytnio naturalnych rzęs. Każda rzęsa ma też swoją grubość. Jeśli posiadasz słabe włoski, to powinnaś wybierać te cieńsze. Zbyt grube doprowadzą do wypadania naturalnych rzęs. Osoba wykonująca zabieg powinna dobrać odpowiednie rzęsy. Istotne jest także to żeby wykonywać zabieg u specjalistów, którzy pracują na zaufanym sprzęcie. Klej niewiadomego pochodzenia, może zniszczyć cebulki włosa, a nawet doprowadzić do podrażnienia. Więc na ten temat możesz przeczytać na https://eleverlashpoland.pl/blog/porady/zniszczone-rzesy-po-przedluzaniu-kogo-dotyczy-problem-czy-mozna-mu-zapobiec/.

Przedłużanie rzęs – jak uniknąć negatywnych skutków?

Negatywne skutki są konsekwencją nieodpowiedniej pielęgnacji. Oto kilka porad, dzięki którym będziesz mogła zadbać należycie o swoje rzęsy. Zarówno te sztuczne, jak i naturalne.
  1. Nie mocz sztucznych rzęs przez 48 godzin od przedłużania.
  2. Do demakijażu używaj delikatnych produktów. Unikaj kosmetyków zawierających alkohol oraz oleje. Rozpuszczają one klej.
  3. Szczotkuj rzęsy regularnie. Posklejane wyglądają nieestetycznie.
  4. Nie używaj tuszu do rzęs. Chcąc go zmyć, będziesz musiała mocno trzeć rzęsy. Usuniesz w ten sposób sztuczne włosy siła i osłabisz naturalne rzęsy.
  5. Nie stosuj mechanicznych zalotek.
Zdrowe i silne rzęsy – co zrobić, aby poprawić kondycję rzęs po przedłużaniu?
Poprawę kondycji swoich rzęs możesz zacząć już w trakcie noszenia tych sztucznych. Także nakładania odżywki we wczesnym stadium wypadania pomoże uniknąć Ci pustki między rzęsami. Odżywka EleverLash pozwoli Ci w szybkim czasie odzyskać kondycję włosa. Dzięki temu nawet po wypadnięciu wszystkich sztucznych kępek Twoje rzęsy będą wyglądały zjawiskowo.
 

fot. freepik.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group