- 33 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie

13.12.2021   Autor: Reklama
2372---1350

Kolejna wspaniała metamorfoza z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Pani Katarzyny, która schudła -33 kg. Niestety zdjęcie sprzed odchudzania nie oddaje w pełni efektu kuracji, gdyż nasza bohaterka, gdy rozpoczynała kurację bardzo unikała zdjęć…

Zobaczymy, jak Pani Kasia wspomina kurację mającą na celu redukcję masy ciała w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie:

Jak się Pani czuje ze swoją metamorfozą?

- Przyznam, iż wszystko zaczęło się dość niewinnie. Od jednego małego, wielkiego marzenia. Lepsza wersja siebie.
Wybrałam Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, bo moja koleżanka miała równie spektakularne efekty jak ja teraz. Później potoczyło się już to bardzo szybko, spotkanie w Projekt Zdrowie, rozmowa, pomiary ciała itp. Wszystko było cudownie. Atmosfera miła i bezstresowa. A do tego ogromna dawka motywacji, zaczynałam swoją przygodę ze zmianą nawyków żywieniowych tuż przed Świętami Wielkanocnymi więc takiego zastrzyku energii potrzebowałam. Zawsze uwielbiałam praliny i inne słodkości.

Oczywiście wszystkie zalecenia były dopasowane do mojego trybu życia i aktualnej formy. Rozwinęłam się również jeśli chodzi o… planowanie! Nauczyłam się jak pogodzić pracę, przygotowanie posiłków z obowiązkami dnia codziennego. Jednak na planowaniu nie skończyłam. Planowanie przemieniło się w realizowanie.

Okazało się, że przy odrobinie chęci da się wszystko pogodzić. Spodziewałam się że początek będzie trudny. Ale efekty przychodziły tak szybko, że to mnie tylko zachęcało do kontynuowania kuracji. Moje cele uległy zmianie, z planowanych -20 kg zrobiło się ponad 30.

Rozwiązania proponowane przez moją Panią dietetyk są bardzo proste, a przepisy przepyszne. Zmieniłam jedzenie, zaczęłam dawać z siebie nie 100, a 300% . Koleżanki w pracy same zauważyły że ruszam się teraz dużo, dużo więcej, a mnie po prostu rozpiera energia. Kiedyś po powrocie do domu czułam się tak zmęczona, że miałam ochotę tylko usiąść na fotelu – teraz ciągle wymyślam sobie nowe zajęcia.

I tak dzięki cudownym ludziom udało się. DZIĘKUJĘ!!!  ❤ W ciężkich chwilach zawsze otrzymywałam wsparcie, którego potrzebowałam. Jak tylko dodaje teraz nowe zdjęcie na facebooku od razu zasypana jestem lawiną komentarzy jak ja to zrobiłam. Polecam wszystkim Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie.”

Kim jesteśmy i jak działamy?

Projekt Zdrowie to młoda, w pełni polska, prężnie rozwijająca się sieć gabinetów dietetycznych. Nasi dietetycy to wykwalifikowani specjaliści pomagający w ustaleniu diet nie tylko w kontekście redukcji masy ciała, ale też jednostek chorobowych, takich jak choroba Hashimoto, niedoczynność/nadczynność tarczycy, cukrzyca czy insulinooporność. Doradzamy również kobietom w ciąży i w czasie laktacji.

Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne.

W ofercie znajdziemy diety z wykorzystaniem suplementacji, jak i bez niej. To dopiero dietetyk, po wnikliwym badaniu i wspólnie z pacjentem, podejmie decyzję o najlepszej drodze do osiągnięcia celu.

Odważ się na zmiany i zapisz na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 605 308 500.

 PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE 

ul. Kusocińskiego 26/4L

64-920 Piła

Tel. +48 605-308-500

www.facebook.com/ProjektZdrowiePila

https://pila.projektzdrowie.info/

e mail: pila@projektzdrowie.info
 

 


fot. materiał własny klienta

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group