Debata o skutkach ocieplenia klimatu

08.12.2021   Autor: Artur Maras
---339
Jak przeciwdziałać skutkom ocieplenia klimatu? Jakie zmiany odczuje każdy mieszkaniec naszego województwa? M.in. Odpowiedzi na te pytania, padną na środowej konferencji klimatycznej organizowanej przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Wydarzenie można będzie śledzić m. in. na facebooku portalu asta24.pl 
  
- Teraz do tej dyskusji zapraszam państwa. Efektem naszej debaty mają być bowiem konkretne i innowacyjne pomysły. Będziemy rozmawiać o najważniejszych diagnozach naukowych, strategiach, prawie i oczywiście o globalnych i lokalnych wyzwaniach - tłumaczy Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego. 

 A tych ma być niemało. Tak jak czasu na podjęcie działań ratujących naszą planetę, o czym cały czas przekonują naukowcy. I właśnie o tym jakie kierunki należy obrać oraz czy na odwrócenie już zaistniałych zmian nie jest za późno, w trakcie kilkugodzinnej konferencji odpowiedzą zaproszeni eksperci.
Wydarzenie zorganizowano w formule online. Relacje z tego spotkania będzie można śledzić za pośrednictwem strony urzędu marszałkowskiego oraz na facebooku asta24.pl.  Rozpoczęcie w środę, 8 grudnia o godz. 10.00.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group