Wiktoria ma 2-latka i przepuklinę, wodogłowie, rozszczep kręgosłupa...

15.11.2021   Autor: Redakcja
973---95
2-letnia Wiktoria z Chodzieży cierpi na szereg chorób. W przyszłości czeka ją poważna operacja, ale już teraz oszczędności rodziców pochłania specjalna dieta dziewczynki. Dlatego najbliżsi 2-latki proszą o wsparcie. 

Wiktoria ma wodogłowie, przepuklinę oponowo-rdzeniową, rozszczep kręgosłupa odcinka piersiowego-krzyżowego-lędźwiowego, pęcherz neurogenny, stopy płasko-koślawe, holoprosencefalię, zespół Arnolda Chiariego typu 2, epilepsję, zakotwiczony rdzeń kręgowy.

- To wszystko brzmi jak wycięty fragment z podręcznika medycznego. Niestety dla nas to jest codzienność. Wiktoria miała żyć maksymalnie 3 dni. Dziś ma już 2 latka. Pokazała wszystkim wkoło i lekarzom, że imię zobowiązuje - napisali rodzice na stronie zbiórki. 

ABY WESPRZEĆ WIKTORIĘ WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU 
Wiktorię czeka w przyszłości operacja związana z zakotwiczonym rdzeniem kręgowym w odcinku piersiowym. Niestety teraz okazało się, że dziewczynka musi mieć specjalną dietę. 

- Doszło nam niedożywienie co równa się ze specjalną dieta, która pochłania nasze oszczędności. Każdy dzień to dla nas "walka" o lepsze jutro - dodają rodzice. 

W akcje pomocowe włączyli się także rodzice Natanka z Chodzieży, który niedawno w USA przeszedł rekonstrukcję ucha. Jego grupa licytacyjna na Facebooku od teraz zbiera datki na leczenie Wiktorii. 

fot. archiwum rodzinne 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group