Schudnij z Projektem Zdrowie Piła

28.10.2021   Autor: Reklama
---2083

Nie zastanawiaj się, zmień swoje samopoczucie i zadbaj o zdrowie jak pani Marlena, która w czasie niespełna 5 miesięcy straciła na wadze -10,5 kg.

- Pani Marlena osiągnęła sukces w który od początku nie wierzyła. Pojawiając się w moim gabinecie była pełna obaw czy zaproponowana dieta nie będzie powodowała ciągłego uczucia głodu. Na szczęście wątpliwości szybko minęły. Impulsem do zmian było złe samopoczucie, brak energii do życia, a także zmiany zawodowe. Pani Marlena jest przykładem że w każdej chwili można dokonać zmian, pomimo chorób tj. Hasimoto, niedoczynność tarczycy i nadciśnienie. Diety dają uczucie sytości, są smaczne, pełnowartościowe I ekonomiczne- mówi dietetyk mgr Ilona Józwowiak.


Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfoz Pacjentów, wybrane znajdziesz na stronie internetowej https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Przyczyny otyłości?
Otyłość w Polsce nadal postrzegana jest jako zaniedbanie żywieniowo-ruchowe i wciąż nie zdajemy sobie sprawy, że może powodować ją wiele czynników: genetycznych, psychologicznych, środowiskowych czy hormonalnych. Jedno jest pewne – każdy z Pacjentów potrzebuje indywidualnej diagnostyki i zaleceń żywieniowych. Diety „z Internetu” zazwyczaj przynoszą całkowicie odwrotne efekty od tych obiecywanych.

Celem akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki” jest edukowanie w zakresie prawdziwych przyczyn otyłości, zwiększanie świadomości na temat bezpiecznych metod jej leczenia oraz zwrócenie uwagi na sposób traktowania osób otyłych – zarówno dzieci, jak i dorosłych i seniorów.

Mam problemy z wagą. Co zrobić?
Otyłość może dotknąć każdego, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy status społeczny. - Jeszcze rok temu komunikowaliśmy, że nieprawidłową masę ciała ma ponad połowa Polaków, dzisiejsze statystyki mówią już o 61% . Liczby rosną w zastraszającym tempie. Dane pokazują, że z jednej strony problem się pogłębia wraz z wiekiem, z drugiej strony mamy natomiast stale rosnący odsetek dzieci w wieku szkolnym z nieprawidłową masą ciała. Nasza zeszłoroczna akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, udało nam się pomóc setkom osób na terenie całej Polski. Nasi dietetycy odbywali konsultacje w gabinetach, ale też organizowali spotkania i prelekcje z mieszkańcami podczas lokalnych eventów. Widzimy jednak, że problem nadal jest poważny, dlatego również w tym roku chcemy pomagać osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia.

Skorzystaj z konsultacji z dietetykiem!
W trakcie spotkania dietetyk przeprowadza analizę składu ciała, wykonuje badanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz podaje wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiada, jak zmienić nawyki żywieniowe. 

Już dziś możesz zapisać się na pierwszą bezpłatną konsultację w Pile:

PROJEKT ZDROWIE PIŁA

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Kusocińskiego 26/4L

tel. 605 308 500

e mail: pila@projektzdrowie.info

www.facebook.com/ProjektZdrowiePila

https://pila.projektzdrowie.info/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group