Nowy repertuar kina Helios!

27.05.2021   Autor: Redakcja
1151---198
Zabawy z okazji dnia dziecka, oscarowy produkcje oraz finał Ligi Mistrzów. Takie atrakcje czekają na widzów w najbliższym czasie w kinie Helios Piła. W repertuarze znalazło się dużo ciekawych pozycji, które zadowolą widza w każdym wieku.

Tradycyjnie, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe, rodzinne seanse filmowe! W dniach 29–30 maja oraz 1 czerwca na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego premier, zabawy, konkursów oraz animacji filmowego weekendu!

Wśród propozycji znalazła się „Cruella” ze znakomitą Emmą Stone w roli głównej! Nowa produkcja Disneya przedstawia historię o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych filmowych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.Natomiast „Krudowie 2: Nowa Era” to kontynuacja porywającej opowieści dla całej rodziny! W związku z tym, że główni bohaterowie potrzebują nowego miejsca do życia, pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem... „Tom & Jerry” to naturalnie uwielbiani przez wiele pokoleń bohaterowie bajek telewizyjnych, lecz tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do czegoś absolutnie niewyobrażalnego – podjęcia współpracy!
Po długim czasie rozłąki z salami kinowymi przyszedł czas na nadrobienie zaległości i obejrzenie obowiązkowych filmów nagrodzonych Oscarami. A wśród nich prawdziwy zwycięzca tegorocznej gali, czyli "Nomadland". Fern (Frances McDormand), po gospodarczym upadku robotniczego miasteczka w Nevadzie, pakuje swojego vana i wyrusza w drogę, odkrywając życie poza ramami konwencjonalnego społeczeństwa jako współczesna nomadka. "Nomadland" przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa - prawdziwych nomadów, którzy stają się mentorami i towarzyszami Fern podczas jej podróży po rozległym amerykańskim Zachodzie.

Oprócz tego na widzów czekają takie premiery, jak: "Mortal Kombat", "Druga połowa", czy "Wolka".Dostępne są też filmy tygodnia, czyli "Psy i koty 3", "Tajemniczy ogród" oraz "Co w duszy gra".

Szczegóły repertuaru dostępne są na stronie helios.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group