Stowarzyszenie ON THE WAVE rekrutuje

24.03.2021   Autor: Mateusz Manthai
186---54
W regionie powstało stowarzyszenie promujące aktywny tryb życia. Inicjatorzy grupy ON THE WAVE chcą wyciągnąć młodzież sprzed ekranów komputerów i telefonów.

 - Tutaj mówimy o windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwie, ale również na lądzie. Imprezy sportowe dla wszystkich. Żeby to działało i było dostępne dla wszystkich ludzi, którzy chcą spróbować uprawiać takie sporty, ale przede wszystkim w tym okresie ostatniego roku wyciągnąć dzieci i młodzież z domów, jeżeli tylko to będzie możliwe - mówi Łukasz Polasik – prezes stowarzyszenia ON THE WAVE
Miłośnicy przyrody i aktywnego spędzania czasu będą mogli zapisać się także do sekcji turystyki pieszej, górskiej, czy zmotoryzowanej. Powstanie rekreacyjna grupa kolarska. Ta przeznaczona będzie w szczególności dla rodzin z dziećmi. W planie są także wyjazdy na obozy sportowe w kraju i za granicą. Bazą stowarzyszenia będzie ośrodek sportów wodnych w Kamienicy koło Wągrowca. Gotowy jest już kalendarz imprez na najbliższe tygodnie. W maju odbędzie się Puchar Polski w kitesurfingu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group